شاید شما بارها اسم اسپم را شنیده باشید نام دیگر اسپم ، جفنگ یا هرزنامه است ، در واقع کار اسپم این است که  پیام یا نامه الکترونیکی  بدون درخواست گیرنده و برای افراد بی‌شمار میفرستد . امروز افزونه وردپرس به شما معرفی میکنم کار با این افزونه جلوی ورود اسپم ها به وردپرس یا ارسال اسپم به سایت شما جلوگیری خواهید کرد .

اسپم ها بیشتر در فرم نظرات کاربران و یا در مطالب سایت راه پیدا خواهند کرد . در واقع متن اسپم ها اکثرا حاوی لینک هایی به سایت های غیر اغلاقی یا غیر قانونی هستند که به بخش دیدگاه ها ارسال میشوند و اصولا با نام جفنگ به رسمیت شناخته شده هستند. شما میتوانید همچنین از کد htaccess جلوگیری از ارسال دیدگاه اسپم در وردپرس نیز بهره ور شوید و یا آموزش جلوگیری از ورود هرز نامه ها به وردپرس و مسدود کردن آنها استفاده نمایید

 

آموزش افزونه Antispam Bee

 

برای شروع افزونه Antispam Bee  را دریافت ، نصب و راه اندازی نمایید ، پس از فعالسازی این پلاگین وردپرس ، زیر منو جدیدی به نام Antispam Bee به منو تنظیمات پیشخوان وردپرس اضافه خواهد شد .

در این قسمت سه قسمت داریم که میتوانید با فعال کردن گزینه ها از ورود اسپم به وردپرس در بخش نظرات جلوگیری کنید . افزونه Antispam Bee نظرات اسپم خارج از باکس را بلاک یا مسدود میکند

 

 

Trust approved commenters : با استفاده از این گزینه، افرادی که در گذشته از فیلترهای افزونه عبور کرده باشند، در دفعات بعدی نیازی به اعتبار سنجی توسط افزونه ندارند.
Trust commenters with a Gravatar : با استفاده از این گزینه، افرادی که دارای گراواتار روی ایمیل خود باشند، نیازی به تایید شدن توسط افزونه ندارند.
Consider the comment time : با استفاده از این گزینه، می‌توانید فیلتر مربوط به زمان ارسال مطلب را فعال کنید.
BBCode is spam : این گزینه به شما کمک می‌کند تا بتوانید لینک‌ها و ایمیل ارسال‌کننده ایمیل را بررسی کنید و در صورت موردتایید نبودن آنها توسط افزونه اسپم شناخته می‌شوند.

Validate the ip address of commenters : با استفاده از این گزینه، افزونه می‌تواند کاربران را از طریق IP اعتبار سنجی کند.
Use regular expressions : این گزینه به شما کمک می‌کند تا نظراتی که قالب مشخصی از اسپم را دارند، توسط افزونه تایید نشوند.
Look in the local spam database : این گزینه به شما کمک می‌کند تا بتوانید نظرات قبلی خود را که در دیتابیس وردپرس ثبت‌ شده است، مورد بررسی قرار دهید.
Block or allow comments from specific countries : با استفاده از این بخش می‌توانید IP برخی از کشورهای نظر دهنده را بلاک کنید، یا فقط به تعدادی از کشورها اجاره ارسال نظر بدهید.
Allow comments only in certain language : با استفاده از این بخش می‌توانید فقط نظراتی که با یک زبان خاص ارسال می‌شوند، تایید کنید.

 

دانلود افزونه Antispam Bee از مخزن وردپرس

دانلود افزونه Antispam Bee

 

 

  افزونه Smart Scroll Top رفتن به بالای صفحه در وردپرس